Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Pages
es: Páginas

en: Enabled
es: Activado

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Conditions
es: Condiciones

en: Static
es: Estático

en: Animation speed
es: Velocidad de la animación

en: Animation delay
es: Retraso de la animación

en: Scrolling
es: Desplazamiento

en: Show for the listed pages
es: Mostrar las páginas enumeradas

en: Hide for the listed pages
es: Ocultar las páginas enumeradas
