Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Pages
et: Lehed

en: Enabled
et: Lubatud

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Roles
et: Rollid

en: Conditions
et: Tingimused

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel
