Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Pages
is: Síður

en: Enabled
is: Virkt

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Roles
is: Hlutverk

en: Conditions
is: Skilyrði
