Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Roles
ne: भूमिका
