Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Pages
oc: Paginas

en: Enabled
oc: Activat

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Roles
oc: Ròtles

en: Conditions
oc: Condicions

en: Static
oc: Estatic
