Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Pages
ro: Pagini

en: Enabled
ro: Activat

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Roles
ro: Roluri

en: Conditions
ro: Condiții

en: Show for the listed pages
ro: Afișați pentru paginile enumerate

en: Hide for the listed pages
ro: Ascundeți pentru paginile enumerate
