Tabs in toolbar (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Home page
fr: Page d'accueil

en: Other
fr: Autre

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Page Actions
fr: Les actions de page
