Tabs in toolbar (8.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Home page
de: Startseite

en: Other
de: Weitere

en: Primary tabs
de: Primäre Reiter

en: Secondary tabs
de: Sekundäre Reiter

en: Page actions
de: Seitenaktionen
