Tabs in toolbar (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: Other
cs: Jiné

en: Admin
cs: Administrátor

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky
