Tabs in toolbar (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home page
ro: Acasă

en: Other
ro: Altele

en: Admin
ro: Administrator

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare
