Tabs in toolbar (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Home page
ru: Главная страница

en: Other
ru: Другое

en: Admin
ru: Администратор

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Page Actions
ru: Страницы действия
