Tabs in toolbar (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: Other
sk: Ostatné

en: Admin
sk: Administrátor

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty
