Tabs in toolbar (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Other
uk: Інше

en: Admin
uk: Адмін

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Page actions
uk: Дії сторінок

en: Page Actions
uk: Дії на сторінці
