Tabs in toolbar (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Home page
es: Página de inicio

en: Other
es: Otro(s)

en: Admin
es: Administrar

en: Primary tabs
es: Solapas principales

en: Secondary tabs
es: Solapas secundarias

en: Page actions
es: Acciones de página
