Tabs in toolbar (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home page
eu: Azala

en: Other
eu: Bestea

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak
