Tabs in toolbar (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Home page
he: דף הבית

en: Other
he: אחר

en: Admin
he: מנהל

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות
