Tabs in toolbar (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Home page
hu: Címlap

en: Other
hu: Egyéb

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Page actions
hu: Oldalműveletek

en: Page Actions
hu: Oldal műveletek
