Tabs in toolbar (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Home page
ja: ホームページ

en: Other
ja: その他

en: Admin
ja: 管理者

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ
