Tabs in toolbar (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Other
lt: Kiti

en: Admin
lt: Adminas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės
