Tabs in toolbar (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Home page
nl: Voorpagina

en: Other
nl: Andere

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Page actions
nl: Pagina-acties

en: Tabs in Toolbar
nl: Tabbladen in werkbalk

en: Moves the tabs into their own toolbar
nl: Plaatst tabbladen in een eigen werkbalk.

en: Page Actions
nl: Pagina beheren
