TableField (3.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ar: الوزن

en: Number of columns
ar: عدد الأعمدة

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Filtered text (user selects input format)
ar: النص المرشح (يختار المستخدم طريقة الإدخال)

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ar: يُسمح بالملفات التي تحمل هذه الامتدادات فقط: %files-allowed.

en: Text format
ar: تنسيق النص
