TableField (3.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Weight
ja: ウェイト

en: Number of columns
ja: カラム数

en: Number of rows
ja: 行数

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: Filtered text (user selects input format)
ja: フィルタされたテキスト（選択した入力書式）

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ja: 次の拡張子のファイルのみが許可されます: %files-allowed

en: Text format
ja: テキストフォーマット

en: Table Field
ja: テーブルフィールド

en: How many Columns
ja: 列はいくつですか

en: How many Rows
ja: 行はいくつですか

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Change number of rows/columns.
ja: 行数／列数の変更

en: Import from CSV
ja: CSVからインポート

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。
