TableField (3.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Number of rows
nl: Aantal rijen

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Filtered text (user selects input format)
nl: Gefilterde tekst (gebruiker geeft invoerformaat op)

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nl: Uitsluitend bestanden met de volgende extensies zijn toegelaten: %files-allowed.

en: Input type
nl: Invoertype

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Field types
nl: Veldtypes

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.
