TableField (3.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Weight
fa: وزن

en: Number of columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
fa: فقط فایل‌های با پسوندهای زیر مجاز هستند: %files-allowed.

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن
