TableField (3.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Weight
gl: Peso

en: Number of columns
gl: Número de columnas

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Filtered text (user selects input format)
gl: Texto filtrado (os usuarios seleccionan o formato de entrada)

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
gl: So están permitidos os ficheiros coas seguintes extensións: %files-allowed.

en: Input type
gl: Tipo de entrada

en: Text format
gl: Formato do texto

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
