TableField (3.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Number of columns
vi: Số cột

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: Filtered text (user selects input format)
vi: Văn bản được lọc (người dùng chọn định dạng dữ liệu vào)

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
vi: Chỉ những tập tin có phần mở rộng sau mới được phép: %files-allowed.

en: Text format
vi: Định dạng văn bản
