TableField (8.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Filtered text (user selects input format)
eu: Iragazitako testua (erabiltzaileak aukeratzen du sarrera formatua)

en: permission
eu: baimena

en: Comma ,
eu: Koma ,

en: Colon :
eu: Puntu bi :

en: Semicolon ;
eu: Puntu eta koma ;

en: %name must be a number.
eu: %name zenbaki behar da.

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu
