TableField (8.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Weight
he: משקל

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Filtered text (user selects input format)
he: טקסט מסונן (המשתמש בוחר את תבנית הקלט)

en: characters
he: תוים

en: permission
he: הרשאה

en: Plus +
he: פלוס +

en: File upload
he: העלאת קבצים

en: %name must be a number.
he: %name חייב להיות מספר.

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: The first row will appear as the table header. Leave the first row blank if you do not need a header.
he: תאי השורה הראשונה יופיעו כתאי כותרת לעמודות הטבלה. השאירו את תאי השורה הראשונה ריקים אם אינכם זקוקים לתאי כותרת.
