TableField (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Number of rows
et: Ridade arv

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
et: Lubatud on ainult failid järgmiste laienditega: %files-allowed.

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik
