TableField (8.x-2.4) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Weight
eu: Pisua

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: Number of rows
eu: Errenkada kopurua

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Filtered text (user selects input format)
eu: Iragazitako testua (erabiltzaileak aukeratzen du sarrera formatua)

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
eu: Ondorengo hedapenak dituzten fitxategiak bakarrik onartzen dira: %files-allowed.

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: Field types
eu: Eremu motak
