TableField (8.x-2.5-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Weight
is: Vægi

en: Number of columns
is: Fjöldi dálka

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
is: Aðeins skrár með eftirfarandi endingar eru leyfðar: %files-allowed.

en: Text format
is: Textaforsnið

en: Field types
is: Tegundir svæða
