TableField (8.x-2.5-rc1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Weight
sk: Váha

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Number of rows
sk: Počet riadkov

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Filtered text (user selects input format)
sk: Filtrovaný text (používateľom vybraný vstupný formát)

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sk: Povolené sú len tieto typy súborov: %files-allowed.

en: Input type
sk: Typ vstupu

en: Rebuild Table
sk: Znovu vytvoriť tabuľku

en: Text format
sk: Textový formát

en: Field types
sk: Typy polí

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: Table data
sk: Údaje v tabuľke
