TableField (8.x-2.5-rc2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Weight
be: Вага

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
be: Дазволеныя файлы з наступнымі пашырэннямі: %files

en: Text format
be: Фармат тэксту

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
