TableField (8.x-2.5-rc2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Weight
jv: Urutan

en: Number of columns
jv: Cacahe kolom

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
jv: Namung berkas sing nganggo éksténsi iki sing diidinaké: %files-allowed.

en: Text format
jv: Format tèks
