TableField (8.x-2.5-rc2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Weight
ro: Greutate

en: Number of columns
ro: Număr de coloane

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ro: Doar fișierele cu următoarele extensii sunt acceptate: %files-allowed.

en: Text format
ro: Formatare text

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.
