TableField (8.x-2.5-rc3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Weight
cy: Pwysau

en: Number of columns
cy: Nifer o golofnau

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
cy: Dim ond ffeiliau sydd gyda'r estyniadau canlynol a ganiateir: %files-allowed.

en: Text format
cy: Fformat testun
