TableField (8.x-2.5-rc3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Weight
id: Bobot

en: Number of columns
id: Jumlah kolom

en: Plain text
id: Teks biasa

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
id: Hanya file dengan ekstensi berikut yang dibolehkan: %files-allowed.

en: File upload
id: Unggah File

en: Text format
id: Format teks

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.
