TableField (8.x-2.5) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Weight
el: Βάρος

en: Number of columns
el: Αριθμός στηλών

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
el: Μόνο αρχεία με τις ακόλουθες επεκτάσεις επιτρέπονται: %files-allowed.

en: Input type
el: Τύπος εισόδου

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
