TabPanelWidget (1.0.0-alpha5) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Main settings
it: Impostazioni principali

en: Custom
it: Personalizzato

en: Elements
it: Elementi

en: Wrapper class
it: Classe wrapper

en: Tab options
it: Opzioni scheda
