TabPanelWidget (1.0.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Main settings
nl: Algemene instellingen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Standard
nl: Standaard

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Elements
nl: Elementen

en: Tab style
nl: Tabblad-stijl

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.

en: Rounded
nl: Afgerond

en: Tab options
nl: Tabbladopties
