TabPanelWidget (1.0.0-alpha6) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Main settings
es: Opciones principales

en: Custom
es: Personalizado

en: Centered
es: Centrado

en: Standard
es: Estándar

en: Behavior
es: Comportamiento

en: Elements
es: Elementos

en: Wrapper class
es: Clase del envoltorio

en: Responsive
es: Adaptable

en: Rounded
es: Redondeada

en: Tab options
es: Opciones de pestaña
