TabPanelWidget (1.0.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Custom
fa: سفارشی

en: Bar
fa: خط

en: Standard
fa: استاندارد

en: Behavior
fa: رفتار

en: Elements
fa: عنصرها
