TabPanelWidget (1.0.0-alpha6) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Main settings
vi: Các thiết lập chính

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Centered
vi: Đặt vào giữa

en: Bar
vi: Thanh

en: Standard
vi: Tiêu chuẩn

en: Behavior
vi: Ứng xử

en: Fancy
vi: Cây hoa bướm
