TabPanelWidget (1.0.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Main settings
ca: Paràmetres principals

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Standard
ca: Estàndard

en: Wrapper class
ca: Classe del contenidor

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Tab options
ca: Opcions de pestanya
