TabPanelWidget (1.0.0-alpha7) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Custom
fi: Oma

en: Standard
fi: Standardi

en: Tab settings
fi: Valikon asetukset

en: Elements
fi: Elementit

en: Wrapper class
fi: Ympäröivän elementin luokka

en: Responsive
fi: Responsiivinen

en: Tab options
fi: Tab vaihtoehdot
