TabPanelWidget (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Main settings
pt: Configurações principais

en: Custom
pt: Personalizado

en: Centered
pt: Centralizado

en: Standard
pt: Padrão

en: Behavior
pt: Comportamento

en: Elements
pt: Elementos

en: Tab style
pt: Estilo da aba

en: Wrapper class
pt: Classe wrapper

en: Responsive
pt: Responsivo

en: Tab options
pt: Opções de abas

en: Accordion settings
pt: Configurações para Accordion
