TabPanelWidget (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Main settings
ru: Основные настройки

en: Custom
ru: Собственная

en: Centered
ru: По центру

en: Bar
ru: Полоса

en: Standard
ru: Стандарт

en: Behavior
ru: Поведение

en: Tab settings
ru: Настройки вкладки

en: Elements
ru: Элементы

en: Wrapper class
ru: Класс обёртки

en: Responsive
ru: Адаптивный

en: Tab options
ru: Настройки вкладки
