TabPanelWidget (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Main settings
fr: Paramètres généraux

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Centered
fr: Centré(e)

en: Behavior
fr: Comportement

en: Tab style
fr: Style de l'onglet

en: Wrapper class
fr: Classe de l'enveloppe (wrapper)

en: Responsive
fr: Adaptatif

en: Rounded
fr: Arrondi

en: Pills
fr: Pastilles

en: Tab options
fr: Options d'onglet
