TabPanelWidget (1.0.0-beta4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Custom
et: Kohandatud

en: Standard
et: Standardne

en: Elements
et: Elemendid

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: Responsive
et: Adapteeruv
