TabPanelWidget (1.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Main settings
oc: Paramètres principals

en: Custom
oc: Personalizat

en: Bar
oc: Barra

en: Standard
oc: Estandard

en: Wrapper class
oc: Classa de l'envolopa (wrapper)
